banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERLE BULUŞUYOR

Fındıklı 15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz Ailelerle Buluşuyor…


"Meslek Liseleri Ailelerle Buluşuyor" projesi kapsamında Fındıklı 15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, ihtiyacı olan ailelerin elektrik tesisatlarını onarıyor, evdeki mobilyalarını tamir ediyor ve yeni mobilyalar üretiyor.


Fındıklı 15 Temmuz ŞehitleriMesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte ihtiyacı olan ailelerin elektrik tesisatlarını onarıyor, evdeki mobilyalarının tamirini yapıyor ve aileler için yeni mobilyalar üretiyor. 


Okul Müdürü Gürkan BAYRAK, "Meslek liseliler ihtiyaç sahibi ailelerle gönül köprüsü kurdu. Proje başarıyla ilerliyor, okulumuzda üzerimize düşeni yapıyoruz. İlk olarak ailelerin ihtiyaçlarını belirliyoruz. Bu süreçte elektrik tesisatı, mobilya ve benzeri ev eşyalarını onarıp, masa ve dolap gibi mobilyalar üretiyoruz. Kalplere dokunmaya çalışıyoruz. Onların ihtiyaçlarını giderdiğimizde hem biz mutlu oluyoruz hem karşı tarafı mutlu ediyoruz" dedi. 


Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Bölümü 11'inci sınıf öğrencisi Yurdaşen NİŞANCI ise "Ailelere yardım etmekten çok mutluyuz, çalışmaları büyük bir şevkle yapıyoruz. Bugün arkadaşım ve öğretmenimle bir masa yaptık. Ailelerin yanında olmak bizi mutlu ediyor" diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol