banner51

Bu haber kez okundu.

ÇAYKUR 630 MEVSİMLİK İŞÇİ ALACAK

Çaykur'un Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde alımını gerçekleştireceği toplam 630 mevsimlik işçi için başvurular 28 Şubat (dün) itibarıyla başlarken, başvuruların 4 Mart Cuma gününe kadar İşkur üzerinden yapılacağı bildirildi.

            Çaykur'un söz konusu illerde işçi ihtiyacı bulunan yaş çay fabrikalarına noter kurası ile 350 geçici beden işçisi (tahmil tahliye), Rize Cumhuriyet Çay Fabrikası'na 19 engelli geçici işçi, Artvin Arhavi Çay Fabrikası'na 11 engelli geçici işçi, 100. Yıl Pazarlama ve Üretim Bölge Müdürlüğü'ne 250 lise ve dengi okul mezunu teknik kariyerli geçici işçi alımı yapacağı kaydedildi.

            İşçi adayları, söz konusu kadrolara 28 Şubat-4 Mart 2022 tarihleri arasındaki 5 iş gününde İşkur İl ve İlçe Müdürlükleri aracılığıyla veya 'http://www.iskur.gov.tr' resmi internet sitesinden müracaat edebilecekler.

            İşçi adayları ikamet ettikleri İl için bildirilen fabrikalardan sadece biri için iş başvurusu yapacak.

            Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde işe alınacak geçici işçiler için 29 Mart 2022 Salı günü saat 10.00'da Rize Gençlik Merkezi Konferans Salonunda İşkur nihai listeleri esas alınarak noter tarafından yapılacak olan kura çekimiyle belirlenecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol