banner51

Bu haber kez okundu.

ÇAYKUR'DAN KEYİF ÇAYI

Ülkemizin en büyük çay işletmesi olan Çaykur, 110 çay çeşidi ile piyasada söz sahibi olmaya devam ediyor.

            Yurtiçi ve yurtdışında pazar payını arttırmak için ürün çeşitliliğini geliştirmeye devam eden Çaykur, siyah, yeşil, organik gibi farklı damak tatlarına yenilerine ekliyor.

            Çaykur’un ürün çeşitliliğine eklediği siyah Keyif Çayı'nın tüketicilerin beğenisini kazandığı kaydedildi.

            Çaykur’un çay satış mağazaları ile ülke genelindeki özel satış noktalarında yerini alan Keyif Çayı'nın satışlarını değerlendiren Genel Müdür Yusuf Ziya Âlim, şunları kaydetti:

            "Karadeniz’in bereketli topraklarının ve emsalsiz doğasının eşsiz mucizesi olan çay yaprakları günümüzün her anına eşlik ediyor. Çay içilmeyen saat düşünülemiyor. Bu amaçla tüketicilerimizin farklı damak tatlarına uygun çay çeşitliliğimizi devamlı geliştiriyoruz. Şu anda 110 çeşit çayımız, çay satış mağazalarımızda ve onlarca reyonumuzda ve Türkiye genelinde Çaykur çayı satan mağazalarda yerini aldı.

            Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde Ovit, Palandöken, Mezopotamya, GAP, Diyarbakır ekstra gibi çaylarımız bu yöremizin damak tadına uygun çaylar ürettik. Bu çaylar bu bölgelerde büyük beğeniyle tüketiliyor. Yine yeşil çay çeşitlerinden matcha çayı, detoks, matcha latte, hediyelik gurme çay ve yeni ürettiğimiz Farabi, Ayasofya gibi çaylar da tüketicilerin hayli beğenisini kazandı. Tüketicilerimizin damak tadına uygun en doğal ve en sağlıklı çayları üretmeye devam edeceğiz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol