banner51

Bu haber kez okundu.

AKSA, TAHSİLAT VE ABONE SERVİSİ FINDIKLI'DA KALACAK
 

Fındıklı'da önceki günlerde gündeme gelen, elektrik tahsilat ve abone işlemlerinin Ardeşen'e taşınacağı söylentileri üzerine, AKSA yetkilileri hizmetlerin ilçede verilmeye devam edeceğini duyurdu.

Çoruh AKSA’nın Tahsilat servisi EPSAŞ ve abone servisi EDAŞ hizmetlerinin Ardeşen’e taşınacağının duyulması üzerine ilçedeki bazı siyasi parti, sivil toplum örgütü, muhtar ve vatandaşların tepkisi oldu. CHP Fındıklı İlçe Başkanlığı ise elektrik tahsilat ve abone işlemlerinin Ardeşen'e taşınmaması için imza kampanyası başlatacağını duyurmuştu.

İlçedeki AKSA personelinin canla başla çalışmasına karşın, kış aylarında meydana elektrik kesintileri ile eleştirilerin odağında olan AKSA elektrik yetkilileri Fındıklı Muhtarlar Derneğinin daveti üzerine ilçeye geldi.

Fındıklı Muhtarlar Derneği organizatörlüğünde Fındıklı Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda düzenlenen toplantıya, Aksa Bölge Müdürü, Rize Şube Müdürü, Fındıklı Aksa Şefi ve Rize Muhtarlar Derneği Başkanı, Fındıklı Muhtarlar Derneği Başkanı ve muhtarlar katıldı.

AKSA yetkilileri burada, tahsilat ve abone işlemlerinin Fındıklı'da verilmeye devam edeceğini duyurdu.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol