banner51

Bu haber kez okundu.

AKUT'tan öğrencilere yardım
AKUT Rize ekibi, Fındıklı ilçesindeki ilkokul öğrencilerine kırtasiye malzemesi ve çanta dağıttı.

Motorola işbirliğiyle AKUT Genel Merkezi'nce hazırlanan 375 çanta, AKUT Rize ekibi tarafından ilçedeki ilkokul 1. ve 2. sınıf öğrencilerine dağıtıldı.

11 Mart  İlköğretim okulunda düzenlenen dağıtıma Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman,  İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Ayfer Oral Aydın ve Hasan Tilki, 11 Mart İlköğretim Okulu Müdürü Göksel Yıldırımkaya ve müdür yardımcısı Nurettin Şimşek, AKUT Rize Ekibi Lideri Güçlü Uzunalioğlu ile AKUT gönüllüleri katıldı.

Kaymakam Karaman, yaptığı açıklamada, AKUT Rize ekibi ilçede ve bölgede cansiperane göstermiş olduğu çalışmalardan memnun olduklarını ifade ederek, "AKUT ihtiyaç olan anlarda her zaman yanımızda.  Bunun yanında AKUT'un eğitime de destekleri oluyor. Genel Merkezi'nin ülke genelinde eğitimi desteklemek amacıyla ilçenize gönderdiği 375 çanta ve kırtasiye malzemesinin dağıtımını yaptık. Eğitime verilen bu destekten ötürü AKUT'a teşekkür ediyoruz."dedi. 

AKUT Rize Ekibi Lideri Güçlü Uzunalioğlu, eğitime destekleme amacıyla önceki yıllarda da öğrencilere çeşitli malzeme dağıtımları yaptıklarını kaydederek, bu şekilde yardımlarımız devam edeceğini sözlerine ekledi. 
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol