banner51

Bu haber kez okundu.

ANADOLU LİSESİNDEN BİLGİLENDİRME KONFERANSI
Fındıklı Şehit Cavit Köroğlu Anadolu Lisesi, öğrencileri çeşitli alanlarda bilgilendirmek amacıyla konferans düzenledi.
 
Okul toplantı salonunda düzenlenen konferansa, konuşmacı olarak Konya Selçuk Üniversitesi İletişim ve Halkla İlişkiler Profesörü Başak Solmaz,  Okan üniversitesi Gastronomi Bölümü başkanı  Yrd. Doç. Dr. İlkay Gök, Okan üniversitesi Beslenme ve Diyetik Bölümü Öğretim Üyesi Yard.Doç.Dr Funda Şensoy katılırken, dinleyiciler arasından Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman, Fındıklı Şehit Cavit Köroğlu Anadolu Lisesi Müdürü Yücel Yıldırımkaya, okul öğretmenleri ve çok sayıda öğrenci yer aldı.

Konferansta, Konya Selçuk Üniversitesi İletişim ve Halkla İlişkiler Profesörü Başak Solmaz, iletişim sorunlarının çözümünün  insan mutluluğu ve becerilerine katkısını  anlatarak öğrencilerle neşeli diyaloga girdi. 

Okan üniversitesi Gastronomi Bölümü başkanı  Yrd. Doç. Dr. İlkay Gök  kendi bölümü hakkında bilgiler verdi. Ayrıca Okan Üniversitesi beslenme ve Diyetik Bölümü Öğretim Üyesi Yard.Doç.Dr Funda Şensoy’da doğru beslenmenin insan ve toplum sağlığı üzerindeki etkilerine  dikkat çeken bir konuşma yaptı. 

Okul binasını ve eğitim olanaklarını çok beğenen konuşmacılar yörenin mükemmel doğası içerisinde bu imkanlarla başarılı olmanın çok daha kolay olacağını belirterek sınavlarda öğrencilere ve öğretmenlere başarı dilediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol