banner51

Bu haber kez okundu.

ARDEŞEN GSK, FINDIKLI'DA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Ardeşen GSK Bayan Hentbol Takımı Yönetim Kurulu, Teknik Ekip ve Sporcuları, Rize’nin Fındıklı İlçesindeki, Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin Özel Daveti Üzerine Okul Öğrencileri İle Bir Araya Gelerek Karşılıklı Sohbet Toplantısı Gerçekleştirildi.

Ardeşen GSK Onursal Başkanı Dursun Yaşaroğlu, AS Başkan Şaban Ali Biberoğlu, Teknik Direktör Hikmet Vurgun, Kulüp Müdürü Ziya Özatmaca, Kulüp Menejeri Osman Nuri Yazıcı ile A Takım Sporcularının Yer Aldığı Okul Ziyareti Programında, Yaklaşık 150 Sağlık Meslek Lisesi Öğrencisi İle Bir Araya Gelinerek, Başta Hentbol Sporu Olmak Üzere, Ardeşen GSK’nın Yerel, Ulusal ve Uluslar arası arenada elde ettiği başarılar ve bu başarıya giden yolda izlenen yöntemler konuşuldu.

Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman ile Okul Müdürü Mehmet Terzi’nin de katıldığı program da, Teknik Direktör Hikmet Vurgun ve A Takım Sporcuları öğrencilere hedef belirleme noktasında tavsiyelerde bulundular.

Kaymakam Karaman ise, Ardeşen GSK’yı ilçelerinde ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, başarılar diledi.
Okul Müdürü Terzi de ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek 6 Mayıs Çarşamba Günü Ardeşen’de oynanacak olan Ardeşen GSK – Yenimahalle BSK Maçına 200 Okul Öğrencisi ile katılacaklarını ve destek vereceklerini söyledi.
Daha sonra Ardeşen GSK Ekibi ile Kaymakam Karaman, Okul Müdürü Terzi ve Öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirdi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol