banner51

Bu haber kez okundu.

BAKAN SOYLU'DAN, ZORLU'YA DESTEK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , seçim çalışmaları kapsamında Fındıklı'yı ziyaret etti.

İlçe meydanında gelen Soylu miting düzenleyerek, Ak Parti  belediye başkan adayı Mustafa Kasım Zorlu'ya  destek verdi.

         Soylu, mitingde yaptığı konuşmada,  Tayip Erdoğan'ın yol arkadaşı, iç işleri bakanı olarak Mustafa Kasım Zorlu'nun emrinde olduğunu ifade ederek, " İlk kez terörü böyle yakaladık. Ne olursunuz bize 31 Martta bir güç verinde şunların kafalarını tamamen ezelim. Fındıklı bizi bu kandilin önünde başımız eğmezsiniz dimi? Bizi şu FETÖ şarlatanına güldürmesiniz dimi? Ellerimizi hainlerin karşısında bağlı bırakmazsınız dimi Fındıklı? Hiç merak etmeyin. Bunların iflahını kesiyoruz kesmeye devam edeceğiz. Hiç endişe etmeyin. Şöyle 31 Martta bir güçlü destek verin ki Türkiye 2023'üne 2053'üne 2071'ine ulaşsın. Güçlü bir destek verin ki gelecek nesillerimiz huzur içerisinde olsunlar. Güçlü bir destek verin ki gençlerimiz yurt dışına çıktığında ay yıldızlı pasaportlarını uzattığında o gümrük memurları ay yıldızı gördüklerinde saygı ile ayağa kalkıp ay yıldıza hürmet etsinler" dedi.

         PKK'yı Fındıklı'ya bulaştırmama uyarısında bulunan Soylu, "Gözünüzü seveyim. Bulaştırmasınız dimi? Terör örgütlerini, Fındıklı'ya bulaştırmasınız dimi? Bakın bunlar Karadeniz'e terörist sızdırmışlardı. Hatırlıyor musunuz? Size sadece şu kadarını söyleyeyim. Bir iki tane kalmıştı burada öldürmediğimiz. Kırmızısı sarısını yeşilini hepsini derdest ettik. Olanda kaçmıştı."dedi

Soylu, önlerindeki  dört buçuk yıl içinde hiçbir seçim olmayacağını ve çok güçlü desteğe ihtiyaçlarının olduklarını kaydederek, 31 Martta seçimlerinde Fındıklı'nın herkesi çatlatarak sandıkları patlatmasını istedi.  

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, kalabalık ve açık hava

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol