banner51

Bu haber kez okundu.

ÇARVATOĞLU: "FINDIKLI'DA BİR UTANÇ DAHA YAŞIYORUZ"

Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, Fındıklı Devlet Hastanesinin AKP İlçe Başkanının veya bir şahsın hastanesi olmadığını ifade ederek, hastane önünde koydukları çöp kovası ve izmaritliklerin kaldırılmasına tepki gösterdi.

                Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu çöp kovalarının kaldırılmasını  protesto etmek için hastane önünde düzenlediği basın toplantısına, CHP  Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu, bazı belediye encümenleri ve vatandaşlar destek verdi.

                --FINDIKLI'DA BİR UTANÇ DAHA YAŞIYORUZ--

                Fındıklı'da bir utanç daha yaşadıklarını kaydeden Çervatoğlu, " İzmir Büyükşehir Belediyesi dayanışma örneği göstererek Fındıklı Belediyesine gönderdiği çöp kovası ve izmaritlikleri Fındıklı Devlet Hastanesi önüne 4 ay önce koydu.   Bu sabah haber aldık. İzmir Büyükşehir Belediyesi yazan çöp kovası ve izmaritlikler ile Fındıklı Belediyesi yazan çöp konteynırları kaldırılmış. Çöp kovalarına yazan " İzmir Büyükşehir Belediyesi " isminden rahatsız olan AKP İlçe Belediye Başkanı Hastane Müdürünü baskı altına alarak çöp kovalarını kaldırttı.  Ayrıca çöp kovalarındaki  isminden rahatsız olan yönetim Rize Belediyesi'nin çöp konteynırları koyarak ucuz işler yapıyor. Elbetteki Rize Belediyesi konteynırlarını koyabilirsiniz; ama bizim konteynırları neden kaldırıyorsunuz. O zaman çöpleri de Rize Belediye mi toplasın" dedi.

                ---YAPTIĞIMIZ HİZMETLERTDEN RAHATSIZLAR---

                Ne olursa olsun Fındıklı Devlet hastanesine ve kim olursa olsun Fındıklı Halkına hizmet etmeye devam etmeye devam edeceklerini vurgulayan Çervatoğlu, "Yaptığımız hizmetlerden rahatsızlar. Hastane önüne koyduğumuz Fındıklı Belediyesi yazan ışıklandırmalardan bile rahatsızlar.  Çöp kovası ve  konteynırları ve ışıklandırmadan  rahatsız olan bir zihniyet istemiyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol