banner51

Bu haber kez okundu.

ÇERVATOĞLU, BELEDİYE BAŞKANLIĞINI DEVRALIP MAKAM KAPISINI SÖKTÜ

31 Mart Yerel seçimlerinde Fındıklı Belediye Başkanlığına seçilen Millet İttifakı'nın adayı CHP'li Ercüment Şahin Çervatoğlu, 15 yıldır Belediye Başkanlığını yürüten Adnan Özbalaban'dan görevi teslim aldı. 

    Kaymakamlık önünde Atatürk anıtına Çervatoğlu'nun çelenk sunmasının ardından  Fındıklı Belediye'sine devir teslim törenine geçildi. 


    Fındıklı Belediye Başkanlığı makam odasından düzenlenen devir teslim törenine, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ve bazı il yöneticileri, CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu ve ilçe yönetimi, İyi Parti Fındıklı İlçe Başkanı Soyhan Köseoğlu ve ilçe yönetimi, eski belediye başkanı Sankur Sarı, seçilen belediye meclisi ve il genel meclisi üyeleri, partililer ve belediye çalışanları katıldı.


     Fındıklı Belediye Başkanlığını kazanan ve mazbatasını alan Ercüment Şahin Çervatoğlu, görevi Adnan Özbalaban'dan devraldı.


    Burada bir konuşma yapan Özbalaban, her başlangıcın bir sonu olduğunu ifade ederek, "Bizde bu şekilde bitirdik. Fındıklı halkına çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar kimseye nasip olmamış üç döne gibi uzun bir süre başkanlık yaptım. Yaptıklarımız ortada. Takdir edersin etmezsiniz. Ben yaptıklarımla şahsım adına bir şeyler yaptığımın inancımdayım. Bundan sonra siz devir alacaksınız. İnşallah daha iyisini yaparsınız. Her şey Fındıklı için ortak paydamız Fındıklı."dedi. 

    Fındıklı Belediye Başkanlı Çervatoğlu ise, hizmetlerinden dolayı  Özbalaban'a teşekkür ederek, "Fındıklı hepimizin. Fındıklı'yı herkes kadar bizde sevdik. Başkanımızda sevdi. Yaptığı bütün işler için çok çok teşekkürler. Yapamadıkları eksik kaldığı yerden devam etme sözünü veriyoruz. Deneyimlerden yararlanmak için her zaman başkanımızı bekleriz. Bizim adımızda soy adımızda Fındıklı."dedi.

 Konuşmaların ardından makam odasının kapısını söken Çervatoğlu, göreve başladı. 
 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, yürüyen insanlar, gökyüzü, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, telefon ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve telefon

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, açık hava


  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol