banner51

Bu haber kez okundu.

CHP ÇERVATOĞLU TANITTI
 CHP Fındıklı İlçe Başkanlığı belediye başkan adayı Ercüment Çervatoğlu'nu tanıttı.

CHP Fındıklı ilçe başkanlığında düzenlenen tanıtım toplantısına, Belediye başkan adayı makine mühendisi Ercüment Şahin Çervatoğlu, CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz, CHP Fındıklı ilçe başkanı Kadirhan Kadıoğlu ve ilçe yönetimi, önceki yerle seçimlerdeki başkan adayları ile partililer katıldı.

CHP Fındıklı ilçe başkanı Kadıoğlu, burada yaptığı açıklamada, “Birlikte düşünme, birlikte karar verme, birlikte kazanma” sloganı ile Mart 2019 yerel seçimi startını verdiklerini söyledi. 

Fındıklı'yı  daha yaşanabilir kılmak, çözüm önerilerine katkıda bulunacak yapıyı inşa etmek istediklerini belirten Kadıoğlu, " Kadın, genç, engelli, muhtar ve azalar, sivil toplum örgütleri, dernekler, köy ve mahalle meclisleri, vadi meclisleri, tüm siyasi partiler ve geliştirilecek üretim ve eğitim kooperatifleri ile birlikte önümüzdeki beş yılı yönetecek sözcülüğünü ve koordinasyonunu yapacak arkadaşımızı sayın Ercüment Çervatoğlu'nu yapılacak yerel yönetim seçimlerinde CHP Fındıklı İlçe örgütünün adayı olarak kamuoyuna ilan ediyoruz"dedi.

AYDINLIK BİR FINDIKLI İÇİN YOLA ÇIKTIK

Belediye başkan adayı makine mühendisi Ercüment Şahin Çervatoğlu, aydınlık bir Türkiye aydınlık bir Fındıklı için yola çıktıklarını ifade ederek şunları aktardı:

" Bana ‘ben’ değil ‘biz’e ihtiyacımız var, tek akla değil ortak akla ihtiyacımız var, Fındıklı’nın tüm bileşenleriyle ortak bir yaşama ihtiyacımız var. Fındıklı’da bunu gerçekleştirecek potansiyel var. İlçe teşkilatında fikir var yürek var. Bundan böyle burada hepimizin adı Viçe soyadı Fındıklı olacaktır. Ayrıca toplantıya gelerek bizleri onurlandıran  geçmiş dönem başkan adaylarının biriktirdikleri bana ders olacak. Düşünceleri ışık olacak.  "

Geçmiş dönem belediye başkan adayları Ali Saatçi, Ruhan Kurdoğlu, Mahmut Bozkurt, Muhsin Şentürk ile Rize İl Başkanı Saltuk Deniz , Ercüment Çervatoğlu’nun yürüteceği çalışmanın birebir destekçisi olarak, Fındıklı belediye başkanlığını CHP’ye getireceklerini ifade ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol