banner51

Bu haber kez okundu.

CHP FINDIKLI:Camiye,Kışlaya ve Adliyeye siyaset girmesin
 CHP Fındıklı İlçe Başkanlığı 07 Ağustos 2016 günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Yenikapı'da okunan 12 Maddelik manifestoyu bildiri haline getirek vatandaşlara dağıttı

Saat 09.30'da Cumhuriyet  Caddesi üzerine stant koyularak yapılan çalışma bildirinin vatandaşlara dağıtılmasıyla sona erdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu " 15 Temmzu 2015 tarihinde yapılan darbe girişiminin başarısızlıkla sona ermesinden sonra ülkemizin gündemi değişmiştir. Biz tüm darbelere karşıyız.Her zaman olduğu gibi.Siyaset artık eski denklemlerle ve argümanlarla yapılmayacak. Artık bilgilerimizi ve mücadele yöntemlerimizi güncellememiz gerekmektedir. Bir süreç yaşandı. Umarım herkes gereken dersi almıştır. Genel Başkanımızın Yenikapı'da açıklamış olduğu 12 Maddelik manifesta ülkemizin önünü açacak ve Tam Demorasinin yerleşmesini sağlayacak maddelerdir. Bizde bu nedenle bu konuyu vatandaşlarımızın bir kez daha bilgisine sunmak istedik. Bugün strant açtık dağıttık yarında köylere , mahallere ve vatandaşlarımız neredeyse oraya gidip bu bildirimiz dağıtıp bilgi aktarımında bulunacağız." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol