banner51

Bu haber kez okundu.

CHP Milletvekilleri Fındıklı'da
 Yerel seçimler öncesinde CHP Fındıklı Belediye Başkanı Mahmut Bozkurt'a destek vermek amacıyla CHP'li milletvekilleri Fındıklı'ya geldi.

Fındıklı'ya gelen, CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum ve CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan seçim çalışmaları kapsamında partililerle bir araya geldi. İlçe meydanındaki çay bahçesine vatandaşlarla sohbet eden milletvekilleri vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. 

Burada halka hitap eden Ekşi, Türkiye'nin gerçek uygar aydınlık çehresinin Fındıklı'da toplandığını ifade ederek, "Dünyanın güzel yörelerin biri olan Fındıklı'yı tahrip etmeyi üstlenenlerle mücadelesi olduğunu biliyorum.  Bu güzelliği onun maf etmek isteyenlerin elinden kurtarıp tabiatın bize bağışladığı bu şahane doğayı evlatlarımıza devretmek hepimizin borcudur. Ben de sizler gibi HES mağdurlarından biriyim. Son yazım HES'lerin bu tabiatı insafsızca, acımazca, gaddarca tahrip etmesinin bu ülkeye vereceği zararı dile getiren yazıydı. Bunu bildiğiniz biri çok büyük mesele yaptı.. Türkiye'nin o eşi bulunmaz güzelliklerinin birilerinin cebini doldurması için sattılar. Onun için Türkiye'nin gidişini çevirmek özlediğimiz bildiğimiz aydınlık bağımsız büyük Atatürk'ün bize emanet ettiği Türkiye'yi tekrar yaşamak hepimizin borcudur" dedi.

Batum ise, Fındıklı Belediye Başkan adayı Mahmut Bozkurt'a bir destek vermek için geldiklerini kaydederek, "Destek vermek için geldik ama şunu gördüm. Destek vermek ne demek biz ancak sizleri gördükten sonra söylüyorum: 'Mahmut başkanı sizlere emanet edebilirim.' Sizler olduktan sonra bizim desteğimizi ne yapsın. Ayrıca harika bir şekilde burada bizlere Türkiye Cumhuriyetinde bazı insanların ne yaparsa yapsın başarılı olamayacağını gösteriyorsunuz" dedi. 

Daha sonra milletvekilleri Artvin'e hareket etti. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol