banner51

Bu haber kez okundu.

DEMİROĞLU EMEKLİ OLDU
 Fındıklı Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Zeki Demiroğlu emekli oldu. 

Fındıklı Belediyesi'nde 33 yıl hizmet veren Demiroğlu, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban ve belediye personeli tarafından uğurlandı. 

Emeklilik sevinç ve hüznünü çalışma arkadaşları ve Başkan Özbalaban ile paylaşan Fen İşleri Müdürü Demiroğlu, makamları tek tek ziyaret ederek herkesle vedalaştı. 

 Başkan Özbalaban, Demiroğlu’nu kutlayarak,"Kendisinin Fındıklı Belediyesine olan katkılarına teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonraki emeklilik hayatında önce sağlık sonrada mutlu bir gelecek yaşamasını temenni ediyorum"dedi. 

Mehmet Zeki Demiroğlu ise, Fındıklı Belediyesine ilk başladığını günü dün gibi  hatırladığını ifade ederek, "Üzerinden yıllar geçti. Ve emeklilik günüm geldi. Bugün burada iki duyguyu bir arada yaşıyorum. Hem arkadaşlarımdan ve işimden ayrılıyor olmanın hüznünü yaşarken, bir yandan da emeklilik hakkımı almanın mutluluğunu ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne 20 yıl boyunca beraber çalıştığımız Aydın Balaban’nın atanmasından dolayı mutluluk yaşıyorum.dolayısıyla başarılarının devamını diliyorum."dedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol