banner51

Bu haber kez okundu.

EN HIZLI BÜYÜYEN 23'ÜNCÜ ŞİRKET OLDU

Fındıklı'da faaliyet gösteren, Rize Tropikal Ürünler firması,  Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına 23. sıradan girdi.

2015-2017 arası 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasına  Karadeniz Bölgesinden sadece iki firma yer aldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  (TOBB) öncülüğünde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı ( TEPAV) işbirliğinde, başvuran şirketlerin 2015-2017 arası 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi belirlendi. 

“FINDIKLI'NIN ADININ ORADA GEÇMESİ BİZİ ÇOK GURURLANDIRDI”

Rize Tropikal Ürünler Canlı Hayvan Tarım Gıda Elektronik Eşyalar Bilgisayar Hizmetleri İnşaat Nakliyat Sanayi İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. İş ortağı ve Genel Müdürü Besim Şentürk “Bu ödülü alacağımı bilmiyordum davet edildiğimizde en heyecanlı anlarımdan birini yaşadım. Fındıklı'nın adının orada geçmesi bizi çok gururlandırdı.  Biz çok büyük bir firma değiliz yedi tane personel çalıştırıyoruz. Organik tarımla uğraşıyoruz aynı zamanda organik fındık, mavi yemiş, Trabzon hurması ve çayı piyasada toplayıp İşlemesini ve paketlemesini yapıyoruz. Uluslararası bir firmayız. Avrupa birliği ülkeleri ile de çalışıyoruz. Kivinin ilk kez Rize’nin Fındıklı ilçesinden İtalya’ya ihracatını yapan firma olarak tarihe geçtik.”  diye konuştu.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol