banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI BELEDİYESİ HASAN KARTAL GÖSTERİ MERKEZİ
 Fındıklı Belediyesi Hasan Kartal Gösteri Merkezi ve Amfi Tiyatro'nun açılışı yapıldı.

 Fındıklı Belediyesi tarafından Kültür ve Sanat etkinliklerinde kullanılacak olan çok amaçlı gösteri merkezi açılış törenine , Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Fındıklı İlçe Kaymakamı Vedat Yılmaz, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban,  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Kartallar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kartal, İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Başkanı Süleyman Basa ve il dışından çok sayıda bürokrat , iş adamı ve vatandaşlar katıldı.

Törende, Diyarbakır Lice'de 26 Haziran 2016'da teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen J.Uzm.Çvş. Emrah Aytemiz ve  tüm şehitler için saygı duruşunda bulunulup;  istiklal marşı okundu.

Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban burada yaptığı konuşmada, Kültür ve sanat etkinliklerinin yapılabileceği böyle bir alan kazandırıldığı için mutluluk duyduğunu  ifade ederek, bu tesisin ilçeye kazandırılmasında rol alan iş adamı Hasan Kartal’a Fındıklı halkı adına teşekkür etti.
Açılışın ardından Fındıklı Belediyesi Folklor ekibinin gösterileri ile başlayan eğlence programı yöresel sanatçı Salih Yılmaz Konseri ile devam etti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol