banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI CHP’DEN KAMUOYUNA

Bildiğiniz gibi; aylar süren yoğun bir seçim kampanyasını birlikte yaşadık. İlçede, mahallelerde, köylerde çalışmalar ve mitingler yaptık. Dernekler, vakıflar, sendikalar, siyasi partiler, sivil toplum örgütleri aracılıkları ile kapalı toplantılarda birlikte olduk. Fındıklılı’ların daha mutlu yarınlara uyanması arzusu ile sizlerle birlikte tarihi bir seçim kampanyasına imza attık.  

FINDIKLIYI HEP BİRLİKTE YÖNETELİM” sloganıyla çıktığımız yolda, pek çoğunuzun sevgisini, desteğini ve katkısını hep yanımızda hissettik. Mütevazi imkanların getirdiği zorlukları sizin çalışkanlığınız, fedakarlığınız ve şevkinizle aştık. Bundan dolayı hepinize müteşekkiriz, iyi ki varsınız. Sizlerin gayretleri, özverisi ve motivasyonu olmasaydı bu kampanya hiçbir zaman bu kadar başarılı olamaz, bizler de hala Fındıklı’nın geleceği için bu kadar UMUT dolu olamazdık. 

FINDIKLIYI HEP BİRLİKTE yönetme sevdamız mevsimlik değil, yıllar sürecek bir tutkudur. Bu süreçte bizimle birlikte yol arkadaşlığı yapan, bize ve ekibimize destek veren, gece gündüz demeden bizlerden desteğini esirgemeyen her görüşten herkese ve ayrıca yeterince ilişki kuramadığımız, “birlikte yönetmenin ne demek olduğunu”  anlatamadığımız, bizimle birlikte arazilerimizde çalışan, ortaklaşan  bizimle heyecanlanan, bizimle üzülen değerli arkadaşlarımıza saygılarımızı sunuyor umutlarımızı, hayallerimizi, mutluluklarımızı paylaşmaya tekrar davet ediyoruz.

İlçe yönetimi olarak; beklentilerimizden daha az oy aldığımız seçime ”KAYIP” ve bugüne de “İNTİKAM ZAMANI” olarak bakmıyor,daha çok çalışan, daha çok paylaşan, yeşerttiğimiz birlikte yönetme felsefesine inanmış ve samimi paylaşımlar ile ortak akıl yaratmanın peşinde koşmaya hazır bir CHP İlçe Yönetimi kurabilmek adına,tüm gönüllüleri Partimize üye yapıp Parti içi demokrasiyi ve katılımcılığı arttırarak özlediğimiz Fındıklımıza hep birlikte kavuşacağımızı umuyor, Tüm Fındıklı halkına sevgiler sunuyoruz.

BU DAHA BAŞLANGIÇ,  MÜCADELEYE DEVAM … 

CHP Fındıklı İlçe Başkanlığı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol