banner51

Bu haber kez okundu.

Fındıklı CHP’den ‘Ön Seçim’
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fındıklı’da, ön seçime gidiyor. CHP Fındıklı ilçe örgütü tarafından yayınlanan duyuruda ön seçimin 5 Ocak Pazar günü yapılacağı kaydedildi.

            Duyuruda, “Cumhuriyet Halk Partisi, ‘Yerel Seçimler Eğilim Yoklaması Yönergesinin 5. Maddesi’ gereği, 5 Ocak 2014 Pazar günü saat 08.00 ile 17.00 arasında, Fındıklı Tuncer Ergüven Belediye Sosyal Tesislerinde, Artvin Milletvekilimiz Sayın Uğur Bayraktutan ile Samsun Milletvekilimiz İhsan Kalkavan'ın denetçiliğinde, belediye seçim çevresine kayıtlı tüm üyelerin katılımı ile yapacağımız eğilim yoklamasına tüm partili ve Fındıklı halkı davetlidir” denildi.

Teşekkür Mesajı

Eğilim yoklamasında oy kullanacak üyelerimizin listelerinin ilçe binasında askıya asılmak suretiyle ve üyelere iletişim yoluyla bildirileceği kaydedilen duyuruda, bir de teşekkür mesajına yer verildi.

CHP Fındıklı İlçe Örgütü Adına İlçe Başkanı Oktay Büyüklü imzasıyla yayımlanan duyurunun teşekkür kısmında ise şu ifadelere yer verildi: “Bilindiği gibi, ilçe örgütümüz 02.02.2013 tarihinde, başkan adayımızın ön seçim (eğilim yoklaması) ile belirleneceğini duyurmuştu.  Güçlü başkandan daha çok güçlü katılım hedefi ile yapmış olduğumuz çalışmalara destek olan tüm üyelerimize ve Fındıklı halkına teşekkür ediyoruz. Bir yandan başkan adayımızı eğilim yoklaması ile belirlemeye çalışırken bir yandan da belediye meclis üyelerimizin sahip olmaları gereken ‘ilişkiler’ yerine, ‘tecrübe ve birikimleri’ Fındıklı'nın sivil toplum kuruluşlarıyla ve sizlerle değerlendirmeye çalışıyoruz. Horonda da, yerel yönetimde de birlikte olmaya devam etmek dileği ile saygılar sunuyoruz…”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol