banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA '128 MİLYAR DOLAR NEREDE' AFİŞİ İNDİRİLDİ

CHP'nin yurt genelinde, '#128milyardolarnerede' tagıyla başlattığı kampanya devam ederken, Fındıklı'da ilginç bir gelişme yaşandı.

            CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, '128 Milyar Dolar Nerede' afişlerinden, Fındıklı'da asılanların indirildiğini kaydetti.

            Afişleri Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu ile beraber Fındıklı'daki billboardlara astıklarını kaydeden Deniz, afişlerin 45 dakika sonra güvenlik güçleri tarafından indirildiğini söyledi.

            Afişlerin yasal izinlerle asılmasına karşın güvenlik güçleri tarafından kaldırılmasına anlam veremediklerin kaydeden Deniz, “Afişlerimiz Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu ile birlikte, Fındıklı ilçemizde asılmıştır. Afişin asılmasının ardından güvenlik görevlileri tarafından indirilmiş. Rize merkezde asacağımız afişlerde billboardları kiralayan firmanın yer tahsisi yapmamasından dolayı asılamamıştır! Fakat ne olursa olsun halkın parasının nereye gittiğini sormaya devam edeceğiz. Afişimizin asılma Saat 10.15, güvenlik güçleri tarafından indirilme saati ise 11.00 olarak tespit edilmiştir” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol