banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLE VE ÖĞRENCİLER YARARINA ETKİNLİK

Fındıklı Belediyesi Kadın Korosu'nun gerçekleştirdiği  "Yıl Sonu Türk Halk Müziği konseri" gelirleri ihtiyaç sahibi aile ve öğrencilere ulaştırılacak. 


Serdar Albayrak şefliğinde ve Gizem Bayraktaroğlu yardımcılığında kurulan ve içerisinde işçi, memur, esnaf, çiftçi gibi kesimlerden 30 kadının yer aldığı Fındıklı Belediyesi Kadın Korosu Türk Halk Müziği Konseri gerçekleştirdi. 


Grand Güven Düğün Salonu’nda yapılan Yıl Sonu Türk Halk Müziği konseri için bastırılan 2 bin bilet, 5 TL'den bölgede satıldı. Toplanan para ihtiyaç sahibi aile ve öğrencilere aktarılacak.  

Fındıklı Belediyesi Kadın Korosu ekibe,  salonu dolduran Fındıklı Halkına ve Grand Güven Düğün Salonu sahibi Hasan Güven'e teşekkür eden Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu,"’Fındıklı’yı temizleyen temizlik işçisinden köyünde çay toplayanına ve şarkı söyleyenine artık Fındıklı’da hepimizin hikayesi ortak. Bu bizim hikayemiz. Bu hikayenin adı ‘’meci’’ (imece). Bu hikayenin buradan doğan güneşle tüm ülkeye yayılması dileğiyle… İyi ki varsınız.’’ dedi.

Fındıklı Belediyesi Kadın Korosu 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününe özel programı için çalışması yapacağı bildirildi. 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol