banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI ESNAF MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI


Fındıklı Belediye Başkanlığı organizatörlüğünde Esnaf Meclisi toplantısı yapıldı.


Grand Güven Düğün Salonunda düzenlenen toplantıya Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu ve bazı belediye meclisi üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Nizamettin Balcı, Fındıklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şakir Erduran, CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu ve ilçede faaliyet gösteren esnaflar katıldı. 


Fındıklı Belediye Başkanı Çervatoğlu, burada yaptığı konuşmada, herkesin eşitlendiği, hepimizin eşit durduğu toplum haline dönüşmek ve Fındıklı'nın sorunlarını hep birlikte çözmek için esnaf ve sanatkarın desteğinin önemine işaret ederek,  esnafın sorunlara sahip çıkmasının kendisi açısından çok değerli olduğunu söyledi.  


Esnaf meclisi, kadın meclisi, gençlik meclisi, tarım meclisi gibi alt meclislerden seçilen 5 kişinin katılacağı ve Fındıklı'nın sorunlarına çözüm üretileceği Fındıklı Halk Meclisi'nin kurulacağını ifade eden Çervatoğlu, "Esnaf meclisinden 5 üye seçeceğiz. Bu 5 üye Fındıklı Halk Meclisi'nde esnaf ve sanatkarın sorunlarını dile getirecek. Alt meclis temsilcileri kendi alanındaki sorunlarını Fındıklı Meclisine taşıyan bir köprü olacak. Herkesin söyleyeceği düşünce harmanlanarak ortak akıl çıkartacağız. Fındıklı'nın ortak aklı olacak" dedi. 
Esnafın sorunlarını kendi sorunları olarak gördüğünü kaydeden Çervatoğlu, Fındıklı'nın sorunlarını hep birlikte çözmeye çalışacaklarını sözlerine ekledi. 

Söz alan esnafların sorunlarını dile getirdiği toplantıda, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu ise sorunları not aldı. 

Toplantı sonunda, Fındıklı'da faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkarlar arasından 5 temsilci seçildi. Bu temsilciler Fındıklı Halk Meclisi'nde  ilçedeki esnafları temsil edecek.  

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar, düğün ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar ve düğün

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve kalabalık

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve kalabalık

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol