banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI KAYMAKAMI KARAMAN,GÖREVE BAŞLADI
Karaman yaptığı açıklamada, doğanın ve tarihin buluştuğu saklı bir cennet olan Fındıklı’da göreve başlamış olmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi.

Fındıklı'nın el değmemiş doğası ve tarihi dolma taşlı evleriyle tartışmasız bir turizm potansiyeline sahip olduğunu ifade eden Karaman, "Bu potansiyelini, kültürel değerleriyle birleştirip projeler üreterek, ilimizin ve ilçemizin uzun vadede turizm hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunacağımızı düşünüyorum. Tüm bunların önünde Rize’de eğitime nitelik kazandırmak için gerekli girişimlerde bulunarak projeler üretmek çabasında olacağız. Eğitim öncelikli çalışmalarımız ve diğer çözüm bekleyen işleri tüm kurumlar sivil toplum kuruluşları ve Fındıklı halkı ile koordineli olarak imkânlar ölçeğinde çözüme kavuşturacağımız düşüncesindeyim"dedi.

Karaman, toplumun birlik ve beraberliğinin sağlanması amacında olduklarını sözlerine ekledi. 

ÖZGEÇMİŞ

1978 yılında İstanbul’un Fatih İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bahçelievler lisesinde tamamladı. 2001 yılında Sakarya Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra 2007 yılında Mülki İdari Amirliği mesleğine intisap etti. Kaymakam Adayı olarak Kandıra ve Sarız ilçelerinde Kaymakam vekilliği görevini ifa ettikten sonra Birleşik Krallık ’ta yabancı dil eğitimi ve İngiliz İdari Sistemi üzerine araştırma yapmak amacıyla bir yıl süreyle bulundu.2010 yılı nisan ayında Salıpazarı Kaymakamlığına, 2012 yaz kararnamesi ile de Köse Kaymakamlığına atanan Arif KARAMAN,03/09/2014 tarihli kararname ile Fındıklı Kaymakamı olarak görevlendirilmiştir. Pınar Hanım ile evli ve iki kız çocuğu babasıdır. İngilizce bilmektedir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol