banner51

Bu haber kez okundu.

Fındıklı MHP adaylarını tanıttı
Milliyetçi Hareket Parti Fındıklı’da aday tanıtım toplantısı düzenledi.

Fındıklı MHP ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım ve seçim irtibat bürosunun açılış programına MHP Rize İl Başkanı Cem Kazmaz, MHP Fındıklı Belediye Başkan Adayı Gürhan Süleymanağaoğlu, MHP Rize Eski Milletvekili Adayı İbrahim Kartal, MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Erdoğan Erdem, parti ilçe başkanları ve partililer ve vatandaşlar katıldı.

Burada bir açıklama yapan MHP Fındıklı Belediye Başkan Adayı Gürhan Süleymanağaoğlu “Belediye Başkan Adayı olmamdaki en önemli neden, Fındıklı’da yapılmayan çok önemli işlerin yapmak isteğimdir. Fındıklı’da yakışır bir hizmetin tekrar gelmesi için buradayım ve Milliyetçi Hareket Partisi şemsiyesi altındayım.” Dedi.

MHP Rize İl Başkanı Cem Kazmaz ise yaptığı açıklamada “Rize’mizin en doğusundaki ilçe olan Fındıklı’da inşallah seçimlerde sandıklarda da güneşi doğuracaktır. Adayımız Sayın Süleymanağaoğlu Fındıklı saygıdeğer bir şahsiyetidir. Buradan şu müjdeyi de vermek istiyorum. Genel Başkanımız Rize’ye gelerek bu seçim sürecinde bizimle olacaktır.” Şeklinde konuştu.

Fındıklı Meydanı’ndan seçim irtibat bürosunun bulunduğu yere kadar yürüyüş ile başlayan program aday tanıtım ve seçim irtibat bürosunun açılışıyla devam etti.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol