banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI MHP, İLÇE BAŞKANLIĞINA İNCE SEÇİLDİ
Fındıklı Halk Eğitim Merkezi  salonunda yapılan kongreye MHP il başkanı Serkan Birben, siyasi ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile partililer katıldı. 

Doğan İnce başkanlığındaki tek liste ile gidilen ilçe yönetimi seçiminde, kullanılan oyun tamamını alan İnce başkanlığa seçildi.

İnce'nin yönetimi şu isimlerden oluşuyor: "Savaş Acar, Haluk İmamoğlu, Yüksel Dalançıkan, İbrahim Sarımustafaoğlu, Mehmet Harun Pehlivanoğlu, Cavit Hakan Öztürk, Özkan Gülşen, Serhat Akdoğan, Tarkan Gündoğdu, Rasim Uzan, İbrahim Zengin, Yaşar Çatalbaş, Mustafa Özden, Nuri Döne"

İnce, yaptığı açıklamada, " Bu göreve geldiğimizde öncelikli hedefimiz partimizden uzaklaşmış, gönül kırgınlığı olmuş ama gönlü hala inandıkları davalarında ve partilerinde yani ülkücü davadan yana olan bütün arkadaşlarımızı tekrar kendi yuvaları olan Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında birleştirmektir" dedi.

Parti içindeki küskünlükleri giderebilmek ve partide ayrılanları yeniden MHP çatısı altında birleştirebilmek için yoğun çalışmalar sürdüreceklerini belirten İnce, "Bizler Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünü korumak adına iktidara giden yolun temel taşlarıyız. Yapıcı uyarıcı çözüm üreten siyaset anlayışı ile Fındıklımızın  ve Ülkemizin önemli meselelerinin çözümünde kararlı ve etkin bir çaba göstermek hedefimizdir. Gün birleşme ve bütünleşme günüdür. Ülkemizin karanlıklardan, ihanetlerden ve içinde bulunduğukaos ortamından kurtuluşunun tek çaresi, ben ülkemi seviyorum diyen tüm vatandaşlarımızın Milliyetçi Hareket Partisidir. Düşünen ve üreten beyinleri bir araya getirerek Fındıklının sorunlarını bir an önce çözmek için yerel yönetime talibiz."dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol