banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI MHP’DE KADIN KOLLARI TOPLANTISI
MHP Rize İl Kadın Kolları Başkanı Naciye Karaalihacıömeroğlu’nun katılımıyla ilçe binasında gerçekleştirilen istişare toplantısına İlçe Başkanı Metin Çep, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partili bayanlar katıldı.

MHP Rize İl Kadın Kolları Başkanı Naciye Karaalihacıömeroğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, Fındıklı’da 30 Mart’ta göndere çekilen üç hilallin 7 Haziran’da çok daha yükseğe çıkarmak kadınların elinde olduğunu ifade ederek, " Sizler Meral Akşener Başkanımızın eltileri, görümcelerisiniz. Burada 30 Mart kampanyasında tecrübeli bir kadro yetişmiş. Neler yapabileceğinizi siz benden daha iyi bilirsiniz. İletişimde Kadın farkını, kadınların gücünü göstereceğinizden şüphem yok” şeklinde konuştu.

Öte yandan, MHP ilçe yönetiminin yeni görevleri de belli oldu. Buna göre ilçe başkan yardımcılıklarına İhsan Taşçı ve Yalçın Arslan getirilirken, Doğan İnce İlçe Sekreteri, Mehmet Telci de İlçe muhasibi oldu.

Diğer görevler ise şu şekilde:
- Teşkilatlanma Başkanı Akman Uzuner
Yardımcısı Akın Gül
- Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Yılmaz Karakütük
Yardımcısı Aytekin Özkan
- Protokol, Medya, Halkla ilişkiler Başkanı Memiş Öztürk
Yardımcısı Şenol Akduman
- AR-GE ve Eğitim Başkanı Cavit Hakan Öztürk
Yardımcısı Özkan Gülşen
- İdari – Teknik İşler ve Yan Kuruluşlar Başkanı Rasim Azaklı
Yardımcısı Tevfik Şen

MHP Fındıklı İlçe İstişare toplantısı partili hanımların evlerinden getirdikleri leziz yöresel yemeklerin tüm katılımcılara ikramıyla son buldu.  Bu tip toplantıların daha geniş katılımlı şekilde devam edileceği vurgulandı.
 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol