banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI MHP’DE MORALLER YÜKSEK

İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Balmumcu öncülüğünde partili kadınların organize ettiği kahvaltıda yemek duasının ardından ilk olarak İlçe Başkanı Metin Çep konuştu. AKP’nin 13 yıldır milletten aldığı tam yetki ile ülkeyi idare ettiğine işaret eden Çep ‘’Demek çok kötü yönetmişler ki, artık parlamenter sistem tıkanmıştır diyorlar, utanmadan beceriksizliklerine kılıf arıyorlar’’ dedi.

Milletten alınan sınırsız denebilecek güç ve desteğin yolsuzlukları örtbas etme ve ülkeyi bölünmeye sürükleyecek malum sürece harcandığını iddia eden Çep ‘’Milletimiz oyunu gördü ve bu oyunu bozmak için MHP’yi iktidara taşıyacaktır. MHP iktidarında Rize’mizin de vekilleri olacağı kesindir. Biz Fındıklı olarak üzerimize düşeni eksiksiz yerine getireceğiz. ‘’ şeklinde konuştu.

KADIN KOLLARI BAŞKANI BALMUMCU ‘’KONU MANKENİ OLMAYACAĞIZ.’’

Toplantıda ikinci konuşmayı Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Balmumcu yaptı. İktidar partisi Kadın Kolları deyince akıllara, kömür-makarna dağıttırılan asgari ücretli kamu işçilerine mihmandarlık yapan süslenmiş hanımlar geldiğine dikkat çeken Balmumcu ‘’Asgari ücretten bile ağır vergiler kesilen ülkemizde devlet kesesinden yapılan sosyal yardımları AKP yapıyormuş görüntüsü vermek için kadınların araç edildiğini düşünüyorum. İktidarın kadınlarımızı bu şekilde istismar etmesini de kınıyorum. Gücün varsa ve hayır yapacaksan kendi adına yap. Kendini konu mankeni olarak kullandırma diyorum.’’ şekilde konuştu.

MHP’nin milli kültüre, tarihe ve geleneklere önem veren bir parti olduğunu belirten Rüveyda Balmumcu ‘’Biz MHP Kadın Kolları olarak konu mankeni olmayacağız. Kendi imkânlarımız, kendi kaynaklarımızla hayata geçirebileceğimiz projelerimiz var. Milli kültürün bir parçası olan yerel kültür değerlerimizin yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması için projelerimizi hayata geçirdikçe Kadın Kolları nasıl çalışırmış görülecektir.’’ dedi.

Deniz Ay Balık Restoran’ındaki toplantının, daha sonra basına kapalı istişare şeklinde sürdürüldüğü belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol