banner51

Bu haber kez okundu.

 FINDIKLI VETERAN FUTBOL TAKIMI İDDİALI
Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman, Fındıklı Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Çınar ve iş adamı, işletmeci, muhtar ile sivil toplum temsilcilerinden oluşan Fındıklıspor  Veteryanlar Futbol Takımı 8-12 Nisan tarihlerinde yapılacak olan turnuvada mücadele edecek. 

Turkey Soccers Cup 2015 Futbol Turnuvasında A gurubunda mücadele edecek olan Fındıklı Veteranlar Futbol Takımı, Almanyadan Nürnberg, K.K.T.C den Magosa, Türkiyeden, Bakırköy, Antalya ve Çorlu Veteran takımlarıyla karşılaşacak.

Fındıklı Veteranlar Dernek Başkanı Osman Çınar konu ile ilgili yapmış olduğu açıklama da; Antalya da yapılacak olan Turkey Soccers Cup 2015 Futbol Turnuvasına yaşları kırk ve üstü eski futbolcu arkadaşlarımızla yaklaşık iki aydır hazırlandıklarını söyledi.

 Bazı futbolcuların sakatlıkları olduğunu belirten Çınar, "Turnuva başlangıcına kadar aramıza katılacaklarını ümit ediyoruz. Bu turnuvaya bölgemizden yalnızca Fındıklı olarak gitmemiz ve bölgemizi temsil edecek olmamız bizleri ayrıca heyecanlandırmaktadır. İlçemiz de belli bir yaşa gelmiş ve spor yapmak isteyen vatandaşlarımızın spor yapmalarını desteklemek amacıyla bölgemizde ilk kez bir Veteran Derneği kurulmuştur. Bu derneğin içerisinde yaşları kırk ve üstü bir Futbol Takımı oluşturularak kulüp olma yolunda adımlar atmaktayız. Ayrıca Türkiye Masterler ve Veteranlar Federasyonunca bu yıl Veteranlar Ligi kurulmuş olup, oluşturulan bu lige İlçemiz finallere davet edilmiştir. Bu finallerde Veteran Milli Takımı seçilerek şampiyon olan takım ülkemizi Avrupa Şampiyonasında temsil edecektir. Bu Fındıklımız için önemli bir gelişmedir. Çünkü bazı hedefler hayal ile başlar. Bu lig kapsamında Karadeniz Liginin kurulması için Federasyonca ciddi çalışmalar başlatılmış ve ilçemiz bu bölgesel çalışmanın dinamizmi olmuştur"dedi.

Fındıklı Veteranlar takımının yapacağı karşılaşmalar İnternet üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. Bizlerde Fındıklı Veteran Futbol Takımına başarılar diliyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol