banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA ÖZSOY SEÇİLDİ
 Fındıklı Ziraat Odası Başkanlığına Mehmet Ali Özsoy seçildi.

Fındıklı Ziraat Odası toplantı salonunda, Mehmet Ali Özsoy'un başkanlığındaki tek listeyle seçim yapıldı.

Ardeşen Ziraat Odası Başkanı Turan Kabaoğlu divan başkanlığında yapılan seçim, saygı duruşu ve istiklal marşının ardından başladı. Faaliyet raporu, gelir gider raporları okunarak oylandı. Oy birliği ile kabul edilen raporların ardından 2015-2019 yılları tahmini bütçe okunarak oylandı ve oy birliği ile kabul edildi.

Mevcut 30 delegeden seçime katılan 28 delegenin 22’sinin oyunu alan Özsoy, başkanlığa seçildi. Seçimde 6 oy da geçersiz sayıldı.

Özsoy, yaptığı açıklamada, görevde bulunacağı süre içinde tarımla uğraşan vatandaşlara her konuda yardımcı olmaya çalışacağını ve yeni projeler üreteceğini belirterek, kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Özsoy'un listesindeki, asil üyeler: Ahmet Muhtar Uznuner, Ali Kalemci, Besim Peker, Cavit Hocaoğlu, Yunus Nadir Hacıislamoğlu, Mustafa Rakıcıoğlu, İbrahim Kazancı, Ömer Yazıcı, Özcan Özgen, Özkan Gülşen, Soner Öztürk, Şendoğan Baltacı, Tarık Ziya Cengiz, Sait Terzi, yedek üyeler: Mahmut Yıldız, Serdar Öztürk, Mehmet Gürkan,Ahmet Atmaca yer aldı. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol