banner51

Bu haber kez okundu.

Fındıklı'da “81 İlde Kitap Okuyoruz“ etkinliği düzenlendi

Saim'in Yeri Kafede düzenlenen etkinliğe Fındıklı Kaymakamı Enver Yılmaz, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, okumanın yeme içme gibi önemli faaliyetler arasında yer aldığını belirterek, etkinliğe katılanlara teşekkür etti.  

Belediye başkanı Özbalaban ise, düşünme ve kelime haznesinin gelişmesinin kitap okuyarak geliştiğini ifade ederek, "Kitap çok okuyan kişi bunu katkısını hayat boyu görür. Memlekette önemli yerlere gelmek isteyenler mutlaka kitap okumalıdır. Okumanın adet haline getirilmesi gerekiyor. Zaten okumaya bir başlandı mı daha sonra alışkanlık haline geliyor. İlçede de modern bir kütüphanemiz var. Tüm vatandaşlarımızı burada kitap okumaya davet ediyorum. Ayrıca kitap okumayı sürekli teşvik eden bir kaymakamımız var. Buda bizim için bir avantajdır."dedi.

Daha sonra ilçede en çok kitap okuyan 30 kişiye Fındıklı Kaymakamlığı, Fındıklı Belediyesi ve Fındıklı Kütüphanesi katkıları ile temin edilen kitaplar hediye edildi. 
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol