banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA ALT GEÇİTLER TEMİZLENİYOR
Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Çınar yaptığı açıklamada, son zamanlarda yoğun şekilde devam eden temizlik çalışmalarına alt geçitlerle devam edildiğini söyledi.

Çalışmanın Belediye Başkanı Adnan Özbalaban'ın talimatıyla başlandığını ve büyük titizlikle devam ettiğini belirten Çınar, " Çevre temizliğinin önemli göstergesi olan alt geçitlerle ilgili çalışmamızın ilkini tamamlamış bulunmaktayız. Alt geçit çalışmalarız ikinci etabı olan Aksu mahalle alt geçit düzenleme çalışmalarımız devam etmektedir.Bilindiği üzere alt geçitlerde halkımız tarafından oluşan algının son derece olumsuz oluşu ve bu olumsuzluğun alt geçitlerin tercih edilmemesine neden olmaktaydı. Fındıklı Belediyesi bu düşünceyi hem ortadan kaldırmak hemde alt geçitlerin kullanım alışkanlığını kazındırmak adına önemli bir proje gerçekleştirerek iskele çıkışındaki ilk alt geçidi halkımızın kullanımına açmıştır. Belediye Başkanlığı bununla da kalmayıp tüm alt geçitlerdeki çalışmalarına bu yönde devam etmektedir. Alt geçitlerin halkımız tarafından kullanılmaması sonucu çok kötü görüntülere sahne olan bu alanların çiçek bahçesine benzetilerek çiçek koridorunun içinde yürünmesi artık vatandaşlarımız için ayrı bir keyif olacağını düşünmekteyiz. "dedi.

Çınar, yapılan bu çalışmanın korunması ve halk tarafından gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol