banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA MHP'NİN İKTİDARA YÜRÜYÜŞ GECESİ
 Yoğun bir çalışma temposuyla halkın desteğini arkasına almaya çalışan 1. Sıra Milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz, MHP Rize İl Teşkilatının her ilçede açtığı seçim irtibat bürolarında partililerle bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor.

MHP Fındıklı kadın kollarının düzenlediği “ İktidara Yürüyüş” gecesine yüzlerce partili katıldı. Fındıklı’da düzenlenen yemekli gece Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı. Ardından konuşma yapan, Fındıklı kadın kolları başkanı, Ardeşen Kadın kolları başkanı, Rize İl Başkanı Serkan Birben, MHP 2. Sıra milletvekili adayı Ömer Ökten ve MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı O.Cem Kazmaz’ın söyledikleri İktidar yolundaki inancı işaret etti.

 

SEÇİM AKŞAMI AYNI HORONU RİZE MEYDANINDA YAPACAĞIZ

Salonu dolduran yaklaşık 700 partili 7 Haziran akşamının provasını yapıyoruz diyerek yaklaşan yoğun seçim temposu öncesi gönüllerince eğlenip moral depoladılar. Pazar’lı olan MHP İl Başkanı Serkan Birben tulumu duyunca kendini sahneye atıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar horon etti. MHP Rize İl başkanı Serkan Birben “ Allahın izni ile aynı horonun daha büyüğünü seçim akşamı Rize meydanında yapacağız. Bu seçimlerden Rize’den milletvekili çıkartacağımıza inancımız tamdır. Buradaki kalabalıktan da anlıyorum ki Fındıklı kararını vermiş. Bu muhteşem organizasyonu yapan Fındıklı kadın kollarına Teşkilatım adına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜ FINDIKLI’DAN BAŞLADI

Fındıklı merkezinde gündüz saatlerinde seçim çalışması yapan ve akşam düzenlenen organizasyona katılan O.Cem Kazmaz Fındıklı’lara inancının tam olduğunu söyledi ve şöyle devam etti.” Fındıklı bugün bize bir kez daha gösterdi ki İktidar Yürüyüşümüz Fındıklı’dan başladı. Allahın izni ile Bağbuğ Alparslan Türkeş’in vasiyeti olan Rize’den Milletvekili Çıkartma sözünü bu seçimde yerine getireceğiz. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ÖKTEN PAZAR’A DAVET ETTİ

Gecede konuşma yapan MHP 2. Sıra Milletvekili adayı Ömer Ökten “ Buradaki kalabalık gösteriyor ki 7 Haziran’da AKP gidecek MHP gelecek. Önümüzdeki günlerde bizde Pazar ilçemizde bir organizasyon hazırlıyoruz. Bu salondaki herkesi o organizasyona davet ediyorum. Çıktığımız bu kutlu yolda yanımızda olduğunuz için teşekkür ederim. Allah Yar ve Yardımcımız olsun ” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol