banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA ÖĞRENCİLERE SİNEMA KEYFİ
Fındıklı'da "Rize'de Eğitime Nitelik Kazandırma" (RENK) projesi kapsamına  ilçedeki 8. sınıf öğrencilerine sinema keyfi yaşatıldı.

Arhavi Çarmıklı sinema salonunda gösterimde olan "MUCİZE" adlı film, TEOG sınavında ilçe başarı seviyesi yükseldiği için 8. sınıf öğrencilerinin tamamına izletildi. 

Fındıklı Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü organizatörlüğünde gerçekleştirilen etkinliğe Fındıklı Kaymakamı Arif Karaman, daire amirleri, 8. sınıf öğrencileri ve öğretmenler katıldı. 

Karaman, yaptığı açıklamada,  TEOG sınavında başarılı olup olmadıklarına bakılmaksızın tüm 8. sınıf öğrencilerine sinema keyfi yaşattıklarını ifade ederek, öğrencilerin 2. döneme iyi bir motivasyonla başlamak amacı ile bu etkinliği düzenlediklerini söyledi. 

Gösterimde olan "MUCİZE" adlı filmi izleyen öğrenciler, etkinlikten dolayı İlçe Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline teşekkür ettiler.

Öte yandan, Kaymakamımız Arif Karaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri beraberliğinde; TEOG Sınavında ilçe birincisi olan Gizem Civelek ve ailesini evinde ziyaret etti. Gizem ve ailesi ile sohbet eden Karaman, Gizem'e hediye vererek tebrik etti. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol