banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI’DA OKULLAR YARIN TATİL Mİ?
Rize'de kar yağışının ardından buzlanma ve olumsuz hava koşullarının devam etmesi dolayısıyla eğitim ve öğretime verilen ara 1 gün daha uzatılarak pazartesi günü de Rize genelindeki tüm okullar tatil edildi.

Edinilen bilgiye göre, Rize il genelinde olumsuz hava koşullarının devam etmesi nedeniyle, öğrencilerin herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları bakımından Rize genelindeki tüm okullarda 4 Ocak 2016 Pazartesi günü bir gün süre ile Eğitim Öğretime ara verildi.

Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personelin de idari izinli sayılacağı öğrenildi.

RİZE VALİLİĞİ'NDEN RESMİ AÇIKLAMA

Rize Valiliği'nden okulların tatilinin uzatılması ile ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

KAR TATİLİ DEVAM EDİYOR

Olumsuz hava koşulları nedeniyle ilimiz genelinde eğitim ve öğretime 04.01.2016 Pazartesi günü ara verilmiştir.

Meteorolojik veriler ışığında öğrencilerimizin sağlığı ve ulaşım güvenliği için İlimiz merkez ve tüm ilçelerinde okul öncesi, temel eğitim, orta öğretim kurumları ile yaygın, özel öğretim ve özel eğitim kurumlarının 4 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile tatil edilmesine karar verilmiştir. Ayrıca Valiliğimizce il geneli ve ilçelerimiz dahil olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan hamile ve engelli personelinde bir gün süre ile idari izinli sayılması kararlaştırılmıştır

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol