banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA ŞEHİTLER ANISINA MEYVE FİDESİ DİKİLDİ
 Fındıklı Anaokulu, Ahmet Şahinler Anaokulu ve Aksu İlkokulu öğrencileri, son dönemde verilen şehitler anısına meyve fidanı dikti.

Fındıklı Belediye organizatörlüğünde, son dönemlerde devam eden operasyonlarda şehit düşen Asker ve Polislerin  anısına minik öğrenciler tarafından 100 adet meyve fidanı dikildi.

Aksu Mahallesi sahil bölgesinde gerçekleştirilen meyve dikimine Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Eniş, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Çınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Ergene, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Programda  bir konuşma yapan Belediye Başkanı Adnan Özbalaban; Ülkemizin ve milletimizin huzurunu bozmak isteyen terör örgütüne karşı verilen mücadelede şehitlik mertebesine ulaşan Asker ve Polislere sunulan şükranların yeterli olmayacağını ifade ederek, "En azında ilçemizde kendi adlarına birer meyve fidanı dikildi. Şehitlerin adlarına dikilen meyvelerden her kez yediğinde rahmet gönderecektir."dedi.

Vatan için kanlarını döken şehitlerin asla unutulmayacağını belirten Özbalaban öğrencilerle şehitler anısına fidan dikti.

Programda Fındıklı Anaokulu polis Şehitliği Meyve Fidanlığı Alanına İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Eniş, Ahmet Şahinler Asker Şehitliği meyve fidanlığı Alanına Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Çınar birer meyve diktiler.

Programa ilgi gösteren vatandaşlar da şehitlerin adına yapılan böyle bir organizasyonu takdir ettiklerini ifade ettiler. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol