banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA ULUSLARARASI FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENECEK
 


Türkiye Veteran Milli Takımının da yer alacağı Futbol Turnuvada, FİFA kokartlı hakem Bünyamin Gezer turnuva boyunca düdük çalacak. 
23-26  Temmuz 2016 tarihlerin de yapılacak Turnuva'ya Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Gürcistan ve Doğu Karadeniz Karmasından oluşan takımlar katılacak.

Yapılacak futbol turnuvası ile ilgili Fındıklı Veteranlar Spor Kulübünden yapılan açıklamada; organizasyonda  değişik kültürlerin bir araya gelerek bir kültür kardeşliğinin oluşumunun sağlandığı ifade edilerek, organizasyonun ilçe tanıtımıma katkı sağlayacağı ifade edildi.

Bir aksilik olmaması durumunda, milletvekili, Belediye Başkanları ve bazı bakanlık yetkililerinde organizasyona katılacağı belirtilen açıklamada, " Türkiye Veteranlar Milli Takımının biri Ardeşen de olmak üzere üç karşılaşma oynayacak. FİFA kokartlı eski hakemlerimizden Bünyamin Gezer'in karşılaşmalarda  düdük çalma sözünü aldık. Turnuvaya gelecek Milli takım sporcu ve Federasyon yetkililerinin Sabancı Öğretmenevinde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ekibinde Belediye Başkanlarının da içerisinde olacağı yaklaşık elli kişiden oluşan kafilenin Çağlayan Vadisinde konaklayacak. Gürcistan milli takımının ise kardeş kulübümüz Ardeşen Veteranlar Spor Kulübü Derneğinin öncülüğünde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ardeşen Meslek Yüksek Okulu uygulama otelinde misafir edilecek."denildi.

Yapılacak olan turnuvaya katılım sağlamak isteyen Kırgızistan, Makedonya, Romanya, Kıbrıs Rum Kesimi ve Bulgaristan milli takımlarının olduğunu kaydedilerek,  önümüzdeki yıl sponsor bulunması halinde Fındıklı'da mini bir Veteranlar Avrupa Kupası düzenlenebileceği ifade edildi. Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol