banner51

Bu haber kez okundu.

 FINDIKLI'DA  ULUSLARARASI MASTERLER FUTBOL TURNUVASI YAPILACAK
 Fındıklı'da,  Şehit Uzm. Çvş. Emrah Aytemiz Uluslararası Fındıklı Masterler Futbol Turnuvası yapılacak.

Geçtiğimiz yıl 22- 26 Temmuz  tarihinde yapılması planlanan ancak, 15 Temmuz  darbe girişimi nedeniyle ertelenen Şehit Uzm. Çvş. Emrah Aytemiz Uluslararası Fındıklı Masterler turnuvası 26-30 Nisan tarihleri arasın da yapılacak.

Onur konuğu olarak Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı  Gazi Lokman Aylar ile 35 gazi katılacağı turnuvaya,  Türkiye  Masterlar ve Veteranlar Milli Takımı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Gürcistan ve Fındıklı Masterlar katılacak.

Turnuva kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden milletvekili, Kaymakam ve Belediye Başkanları olmak üzere Türkiye Futbol Federasyonu temsilcileri ve ulusal basın geniş kapsamlı katılım sağlayacaklardır.

 Konu ile ilgili Fındıklı Masterlar Spor Kulübünden yapılan açıklama da, 2016 yılında yapılması planlanan Şehit Uzm. Çvş Emrah Aytemiz Uluslararası Futbol Turnuvasının 15 Temmuz  2016 gecesi kahpece planlanan darbe girişi ve bu utanç gecesinde şehit olan vatandaşlarımıza saygı neticesiyle ertelendiği ifade edilerek, Uluslararası turnuvayı bu yıl 26-30 Nisan 2017 tarihleri arasında ve şehidimiz adına yapılacığı belirtildi.

Turnuvanın İlçe ve bölge tanıtımın da çok önemli olduğu ifade edilerek, şunlar aktarıldı,

"Keyifli ve heyecanlı bir turnuva bekliyoruz. Şehit Uzm. Çvş.Emrah Aytemiz Uluslararası Fındıklı Masterlar Futbol Turnuvasına katılacak olan Türkiye Masterlar ve Veteranlar Milli Takımı 7-9 Nisan tarihleri arasında Muğla'nın Bodrum İlçesinde kampa girmiş ve hazırlıklarına devam etmektedir." 

Konu ile ilgili açıklama yapan Milli Takım Sportif Direktörü Alpay Özer, Uluslararası Fındıklı Masterlar Futbol Turnuvasını çok önemsediklerini ve bu yöndeki özverili çalışmaların devam ettiğini belirterek "En son Bodrum kampının diyoruz. Yıldız isimlerinde içinde olacağı masterlar ve veteranlar milli takımını bölge insanlarının seyretme imkanı bulacaktır. Federasyon, teknik heyet ve miili Takım oyuncularının takım oyuncularının turnuvayı heyecanla bekliyoruz."dediDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol