banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'DA YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR


Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde yaz spor okulları kayıtları sürüyor.

Fındıklı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Bülent Uzuner, 2017-2018 Eğitim - Öğretim döneminin sona ermesiyle birlikte çocuk ve gençler için uzun bir tatil döneminin başladığını ifade ederek, çocukların ve gençlerin yaz döneminde spora yönlendirilmelerinin fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacağını söyledi.


Yaz spor okullarının antrenörler eşliğinde en iyi şekilde genç ve çocuklara hizmet verecek şekilde planlandığını kaydeden Uzuner, "Çocuklarımızın daha güçlü ve sağlıklı olarak topluma kazandırılması için farklı branşlarda açılacak olan yaz spor okullarından  5-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz faydalanacaktır. Velilerimizden; çocuklarımıza kayıt yaptırma konusunda öncülük ederek, çocuklarımızın sporu sevmeleri hayatlarında mutlaka spor olmasını sağlamamız adına tüm çocuklarımızı ve halkımızı spora yapmaya davet ediyoruz” dedi.

Kayıt yaptırmak isteyen çocuk ve gençlerin İl spor merkezlerine (yaz spor okullarına) İlçe Müdürlüğüne başvurmaları gerektiğini anımsatan Uzuner, açılacak branşları şu şekilde sıraladı: Basketbol, Taekwondo,Voleybol, Jimnastik, Halk Oyunları, Satranç, Masa tenisi, Tenisi(saha) ve Bisiklet 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol