banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI’NIN ÇOCUKLARI İÇİN  VELİLERLE EL ELE


Son günlerde kamuoyuna da yansıyan  olumsuz öğrenci tutumlarının  önlenmesi ve daha huzurlu bir eğitim öğretim ortamının oluşturulması amacı ile Fındıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Fındıklı’nın Çocukları İçin  Velilerimizle El Ele “adlı bir proje geliştirilerek uygulamaya konuldu.  

Proje kapsamında düzenlenen bilgilendirme toplantılarında, İlçe Emniyet Müdürlüğü,  İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Müftülüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından  çeşitli konularda hazırlanan bilgiler velilere anlatıldı.

Teknolojinin faydaları ve zararları. İyi anne baba nasıl olunur?  Çocuğunuzla kaliteli vakit geçirme. Toplumumuzda kabul görmüş temel ahlaki konular. Siber suçlar ve bağımlılık. Çocukları ve gençleri sanata, spora yönlendirme, konularında velilerin bilgilendirilmesi için  her okul bünyesinde veli toplantıları düzenlenerek  farkındalık yaratma çalışmaları sürdürülüyor.

Sümer,Arılı ve Çağlayan Köyleri okullarından başlatılan çalışmaya İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Eniş, İlçe Jandarma Komutanı Adnan Adalı, İlçe Müftü Vekili Davut Şentürk, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Uzuner ,İlçe milli Eğitim Müdürü Bülent Ergene ve Şube Müdürü Ayfer Oral Aydın konuşmacı olarak katıldılar.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol