banner51

Bu haber kez okundu.

FINDIKLI'YA AMFİ TİYATRO
Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, yaptığı açıklamada, önemli organizasyonlar ve tiyatro gösterileri için ilçeye modern bir Amfi Tiyatroyu kazandıracaklarını söyledi.

Özbalaban, yaptığı açıklamada, Karadeniz Sahil Yolu'nun geçmesiyle, yol ile ilçe arasında oluşan yeni alanda sosyal tesis yaptıklarını belirterek, "Bu sosyal alanda, 20 yaş altı futbol sahası, büyükler için tenis, voleybol ve basketbol sahaları yer alıyor. Açık ve kapalı fitness salonu ile kafeteryası olan bu sosyal tesis, 7'den 70'e herkesin sosyal faaliyetlerini karşılıyor. Şimdide Tuncer Ergüven Sosyal tesisleri devamında bin kişilik ‘Amfi Tiyatro’ yapılacak.”dedi. 

Çağdaş bir Fındıklı'yı yaratmak için yola çıktıklarını ifade eden Özbalaban, şunları aktardı:

"İlçede hayata geçirdiğimiz yatırım ve projeleri vatandaşın istek ve talepleri  doğrultuda planlıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne halkımızla olan iletişimimizi her zaman güçlü tuttuk. Emekle, gayretle ve hemşerilerimizin desteğiyle her geçen gün ilçemizi büyütüyor ve geliştiriyoruz. Şimdi de 1420 m2 alanda yaklaşık 1000 kişilik Amfi Tiyatro yapacağız. Önemli organizasyonlara ve tiyatro gösterilerine ev sahipliği yapacak olan amfi tiyatro içerisinde tesis binası, kafeterya, duş ve soyunma odaları, yönetim bölümleriyle gezi ve park alanlarınında yer alacağını proje tamamlanmış.”

Özbalaban, Amfi Tiyatro ihalesinin 31 Mart 2015 günü yapılacağını kaydederek, yıl sonuna kadar tamamlanarak, halkın hizmetine sunulacağını sözlerine ekledi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol