banner51

Bu haber kez okundu.

GÜRCÜ TAKIMI SAMEGRELO CHKOROTSKU FINDIKLI'DA KAMPA GİRDİ
           Gürcistan 1. Lig takımlarından Samegrelo Chkorotsku Futbol Kulübü devre arası hazırlık kampına Fındıklı'da girdi.
Fındıklı Masterler Spor Kulübü davetlisi olarak İlçemize gelen Gürcistan Profesyonel 1.Lig takımı olan Samegrelo bir hafta boyunca sezon öncesi hazırlıklarını tamamladıktan sonra 22 Şubat tarihinde İlçeden ayrılacak. 
Gürcistan takımı Pazar günü saat 12.00’de Doğu Karadeniz Masterler Karmasıyla Fındıklı İlçe stadında ilk maçını yapacak. Daha sonra Türkiye BAL ligi takımlarından Çayeli Spor ile 21 Şubat Çarşamba günü Fındıklı İlçe Stadında saat 14.00 te oynayacak olan SamegreloChkorotsku Futbol Kulübü 22 Şubat Perşembe günü İlçemizden ayrılacaktır. Gürcistan Ligi 4-5 Mart 2018 tarihinde yeni sezon başlayacak.
Gürcistan 1. Lig takımıyla 18 Şubat Pazar günü saat 12.00 de hazırlık maçı yapacak olan Doğu Karadeniz Masterler Karması aday kadrosu açıklandı. yapılan açıklamada; 
‘Fındıklı da sezon öncesi kampta bulunan Gürcistan 1. Lig takımı SamegreloChkorotsku Futbol Kulübünün hazırlık karşılaşması talepleri doğrultusunda Doğu Karadeniz Masterler Üyesi kulüplerden oluşturulan Masterler Karması, maç programı gereği mazeret belirtenkulüp oyuncularımız dışındaki isimleri açıklanan 26 futbolculardan oluşturulmuştur. 03 Mayıs 2018 tarihinde GürcistanınKutaisi şehrinde Gürcistan Masterler Milli Takımıyla oynanacak olan karşılaşmaya hazırlık niteliğindedir’ denilmiştir.
1- Hakan SERT                          - Murgul Bakır Masterler(Kaleci)
2- Ali DÖNE                              - Fındıklı Masterler(Kaleci)
3- İzzet YILDIRIM        - Pazar Veteranlar  (Kaleci)
4- Hüseyin KASAP                     - Borçka Beğlivan(Defans)
5- Ömer KOCAPIR                     - Rize Çay Masterler (Defans)
6- Cengiz UŞAK - Rize Çay Masterler (Defans)
7- Deniz YILDIZ                          - Murgul Bakır Masterler (Defans)
8- Ali Sait SOLMAZ                     - Ardeşen Veteranlar (Defans)
9- Bahadır BASA                         - Ardeşen Veteranlar(Defans)
10- Serkan YAVUZ                        - Arhavi Veteranlar(Defans)
11- Suat YANIKLAR                      - Ardeşen Veteranlar  (Defans)
12- Necat KARAHAN                         - Pazar Veteranlar   (Defans)
13- Fehmi KİBAR                               - Hopa Veteranlar(Defans)
14- Ali Nihat ÇINAR                      - Fındıklı Masterler (Orta saha)
15- Gökhan TEMELKAYA              - Arhavi Veteranlar (Orta saha)
16- Mustafa BİBER                       - Pazar Veteranlar (Orta saha)
17- Osman ÇINAR                         - Fındıklı Masterler ( Orta saha)
18- Mehmet BİNGÖL                  - Murgul Bakır Masterler (Orta saha)
19- Bülent BAYRAK                      - Hopa Veteranlar(Orta saha)
20- Muammer AKKAYA                 - Fındıklı Masterler(Orta saha)
21- Şaban KAP                                 - Rize Çay Masterler  (Forvet)
22- Özer SEVİM                              - Artvin Çoruh Masterler(Forvet)
23- Ali KABALOĞLU         - Murgul Bakır Masterler(Forvet)
24- Levent TEMELKAYA                  - Arhavi Veteranlar  (Forvet)
25- Yaşar KASAP                               - Borçka Beğlivan (Forvet)
26- Hasan TEZCAN                              - Pazar Veteranlar  (Forvet)