banner51

Bu haber kez okundu.

İL GENEL MECLİSİ FINDIKLI’DA TOPLANDI!

Rize İl Genel Meclisi'nin, Aralık ayı olağan toplantılarının 3. Birleşimi Meclis Başkanı İbrahim Türüt başkanlığında, Fındıklı'da yapıldı.

            Toplantı öncesinde Fındıklı Kaymakamı Eyüp Gürdal’ı makamında ziyaret ederek ilçedeki yatırımları değerlendiren Türüt ve beraberindeki heyet, daha sonra Beydere ve Aslandere köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.
            Çağlayan köyünde evi yanan Ayten Özgenç ve ailesine geçmiş olsun diyerek, taziye ziyaretlerinde bulunan Türüt, ardından Fındıklı Gençlik Kamp Merkezindeki Meclis toplantısına başkanlık yaptı.

            Toplantıya Fındıklı Kaymakamı Eyüp Gürdal, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Erol Bıyık, AK Parti Fındıklı İlçe Başkanvekili Şaban Yılmaz, AK Parti Fındıklı İlçe Koordinatörü Zekeriya Bozkan, İl Genel Meclisi Üyeleri ve Birim Müdürleri katıldı.

            Fındıklı Kaymakamı Eyüp Gürdal toplantıdaki konuşmasında İl Genel Meclisini Fındıklı'da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek meclis toplantısının ilçelerinde yapılmasından dolayı Başkan Türüt ve İl Genel Meclisi Üyelerine teşekkür etti.

            Meclis Başkanı Türüt, toplantıda yaptığı konuşmada, Meclis toplantılarının ilçelere taşınması ve ilçelerde yaşanan sorunların yerinde konuşulmasının önemine değinerek, “Bu kapsamda Fındıklı ilçemizin konuğu olduk ve son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Diğer ilçelerimizde de yapmayı planladığımız Meclis toplantımıza ev sahipliği yapan Fındıklı Kaymakamımız Eyüp Gürdal ile İl Genel Meclisi Üyelerimiz Ziya Özkaya ve Nizamettin Balcı’ya Meclisimiz adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol