banner51

Bu haber kez okundu.

İYİ PARTİ FINDIKLI İLÇE BAŞKANI KÖSEOĞLU,"KAZANAN MİLLET OLCAK"

İyi Parti Fındıklı İlçe Başkanı Soyhan Köseoğlu, Mart 2019 Yerel Seçimlerinde kazananın millet olacağını söyledi. 

İyi Parti Fındıklı İlçe Başkanı Soyhan Köseoğlu, yaptığı açıklamada, uzun süredir Mart 2019 seçimleri için CHP Fındıklı İlçe Yönetimi ile görüşmeler yürütüldüğünü ifade ederek, Millet için Fındıklı'da İyi Parti-CHP ittifakı yapmaya karar verdiklerini belirtti.

İttifak sonucunda, İl Genel Meclisi  İyi Partiye Belediye Başkanlığının CHP'ye bırakma kararının verildiğini kaydeden Köseoğlu, "Bu işbirliğinin sonucunda kazanan taraf millet ve Fındıklı olacak. Ben anlayışıyla değil ülkemiz milletimiz ve Fındıklı kazanması için çalışacağız. Millet iş birliği İl Genel Meclisinde İyi Partiye desteğini verdiği gibi Belediye Başkanlığında CHP'ye destek verecektir.Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ifade ettiği gibi Üsküdar'da oyumu CHP belediyesine vereceğim demesi üzerine  biz de Fındıklı İyi Parti teşkilatı olarak yapılan iş birliği sonucunda CHP belediyesine oyumuzu vereceğiz."dedi.

İl Genel Meclisi adaylarının  NİZAMETTİN BALCI ve BEDİRHAN HACIİSLAMOĞLU olduğunu kaydeden Köseoğlu, " Ülke kazanacak, millet kazanacak. Fındıklı kazanacak. İyi Parti kazanacak. CHP kazanacak. Türkiye iyi olacak." dedi. 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol