banner51

Bu haber kez okundu.

Kaliteli Backlink

Sadeceon İle En Kaliteli Backlink Alma Hizmetleri Burada

İnsanlar internet denilen sanal alemde günlerinin çok büyük zamanını harcamakta ve gün geçtikçe de internet kullanımı artmaktadır. Genciden tutun da yaşlısına kadar herkes internete takılıyor ve illa ki yapacak bir şey buluyorlar. Profesyonel backlink paketlerini de internet üzerinden insanlar hazırlatmakta ve vakitlerini boşa harcamadan en kısa zamanda bu işlerini halletmektedirler. Yeni açılan sitelere özel, ya da uzman ve profesyonel backlink paketleri çok çeşitli backlink paketi bulunmaktadır. Düzenli olarak aldığınız bu backlink paketleri ile sitenizin arama motorlarında çok daha üst sıralara yerleşmesini sağlayabilirsiniz. Böylece insanlar sitenize çok daha rahat ulaşabilecek, hiç bilmeyen insanlar bile aradığı bir hizmet türünde sizi tercih edebilecektir. İşte bu tür ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz her türlü arama motoru optimizasyonu hizmeti Sadeceon sitesinde yer almaktadır. Backlink paketlerinizin hazırlanmasını en profesyonel bir şekilde hallettirmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Sitemizi nerde olursanız olun bir tık ile Sadeceon sitesindeki linkinden erişebilirsiniz.

Gelin siz de tüm seo çalışmalarınızı Sadeceon adlı sitemizde yaptırın ve birbirinden özel avantajlara siz de sahip olun. Sitemizi ziyaret ederek sizler de arama motoru optimizasyonu hizmetlerine hemen erişebilirsiniz. Haydi hemen backlink hizmetleri alma linkini tıklayınız.

 

: Verdana, sans-serif; font-size: 14px;"> 

Kaymakamlık binası önünde düzenlenen törene Fındıklı Kaymakamı Enver Yılmaz, Fındıklı Belediye Başkanı vekili Murat Köseoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Alim Eker, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Eniş, daire amirleri siyasi ve sivil toplum örgütü temsilcileri, vatandaşlar öğrenciler katıldı. 

Tören, saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. 

Kaymakam Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, Cumhuriyet'in kuruluşunun 90 yılına ulaşmanın haklı gurur ve sevincinin yaşandığını ifade ederek, " 19 Mayıs 1919 da Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak milli mücadeleyi başlatıp 29 Ekim 1923 tarihinde de "Türk milletinin karakterini ve adetlerine en uygun olan idare cumhuriyet idaresidir" diyerek ilan ettiği Cumhuriyet bizlere bırakılmış en büyük miras ve vazgeçilmez bir değerdir. Cumhuriyet rejimi insani değerlere önem veren halkın kendi kendine yönettiği hukukun üstünlüğüne dayalı demokratik bir yönetim şekildir. Hiç şüphesiz tarihimizin en büyük ve kapsamlı çağdaşlaşma hamlesi olan devletin şekli ile ilgili değişim olmasının ötesinde daha büyük ve kapsamlı değişime tekabül eden cumhuriyet getirdiği yenilikler ve atılımlar ile Türk insanının ufkunu genişletmiştir. Cumhuriyetle ekonomik sosyal ve siyasal yaşantımız görülmemiş bir dinamizm kazanmıştır. Cumhuriyetin ilanı ile birlikte ülkemiz kalkınma ilerleme modernleşme yolunda çok önemli adımlar atmış ve çağdaş dünyanın saygın bir üyesi haline gelmiştir. "dedi.

 Daha sonra ilçedeki okullarda 29 Ekim ile ilgili düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere çeşitli hediyelere verilerek halk oyunları gösterileri sunuldu.

 Geçit töreninin ardından kutlamalar tamamlandı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol