banner51

Bu haber kez okundu.

Kamuoyu anketi yapılacak
           
Fındıklı ilçe örgütü  genel başkan yardımcıları 5’li komisyon üyelerinden Adnan Keskin, Gökhan Günaydın, Bihlun Tamaylıgil, Bülent Tezcan  ile  genel başkan yardımcısı Faik Öztark ve Denizli milletvekili İlhan Cihaner  ile görüştü. 

Genel merkezle yapılan görüşmeler neticesinde ilçe örgütü tarafından yapılan yazılı açıklamada, ilçede çok konuşulan merkez atama yöntemi ile ilgili yapılan spekülasyonları yerinde değerlendirmek amaçlı genel merkezle görüşmeye gidildiği belirtilerek, yapılan görüşmeler sonucu ilçede Genel Merkez tarafından kamuoyu anketi yapılacağı duyuruldu.

Anket sonuçları bir aday üstünde çok fark yaratmaz ise, çıkan sonucu hep birlikte değerlendirip önümüzdeki günlerde eğilim yoklaması yöntemi ile aday belirleneceği belirtilen açıklamada, şunlar aktarıldı:

"CHP İlçe örgütü 02.02.2013 tarihinden beri çalışmalara başlamış, CHP genel merkezinin 20.07.2013 tarihinde yapmış olduğu toplantı sonucu karara bağlanan ve genel sekreterimiz sayın Bihlun Tamaylıgil tarafından okunan “seçimlerde başarıya ulaşılabilmesi için” kamuoyu anketi ve eğilim yoklaması yöntemleri ile adayımızın belirlenmesi İlçe örgütümüzce benimsenmiş ve kararlaştırılmıştır.Bu yöntem  tüm üyeler ve Fındıklı halkı ile paylaşılmış, ilçe örgütümüz tüm seçmenlerine söz vermiş ve ön seçim yapacağını duyurmuştur. Biz biliyoruz ki ; bu süreç içerisinde en az katılımcılık kadar önemli olan bir diğer konu da örgüt içi şeffaflık, iletişim ve işbirliğidir. Fındıklı ilçe örgütü olarak birlikte karar verme, kazanma ve yönetme adına kiminle yönetilmekten çok hep birlikte neyi ve nasılı konuştuğumuz; güçlü başkandan çok güçlü katılım isteğimizin ve seçim bildirgemizde yazılanın üstünden hareketle bizler ne istediğini bilen bir ilçe örgütü olarak söyleyeceklerimizi söyledik, almamız gerekenleri de aldık.  Örgütlerin önemsenmesi, çok sıklıkla ziyaretlerin yapılması, çalışmaların kimlik üstünden yapılmaması, katılımcı, çoğulcu bir anlayışın benimsenmesi  örgütlenme yapımıza katkı sunacaktır. Bu zamana  kadar bizlerden destek ve önerilerini esirgemeyen çok değerli partililerimiz ve ilçe başkanımıza teşekkür eder, hep birlikte olacağımız inancıyla saygılar sunuyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol