banner51

Bu haber kez okundu.

KÖSEOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

 İYİ Parti Fındıklı İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi yapıldı. İlçe başkanlığına Soyhan Köseoğlu yeniden seçildi. 

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan kongreye İYİ Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Özyanık, İYİ Parti Artvin İl Başkanı,  CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz,   Fındıklı İlçe Başkanı Soyhan Köseoğlu ve diğer bazı ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçede faaliyet gösteren diğer siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurul Divan Başkanlığına İYİ Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Özyanık seçildi. 


Soyhan Köseoğlu başkanlığında tek liste ile seçime gidildi. 280 delegesi olan Fındıklı ilçe teşkilatından kullanılan 150 oyun tamamı alan Köseoğlu ikinci kez İYİ Parti ilçe başkanlığına seçildi. 


Başkanlığa seçilen Soyhan Köseoğlu, yaptığı konuşmasında, görev aldığı ilk günden bu yana partide yol arkadaşlığı yapmaktan büyük gurur duyduğunu ifade ererek, bu kutlu hedefte sayın Meral Akşener'in ortaya koyduğu gayret ve enerjiye ayak uyduracak, aşkla, şevkle, cesaretle ve kararlılıkla iktidar yürüyüşlerini sürdüreceklerini ifade etti.
 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol