banner51

Bu haber kez okundu.

ÖZBALABAN ve VELİOĞLU TANITILDI
 
AK Parti Rize'de aday adaylığı başvurularının sona ermesinden ardından başladığı aday tanıtım toplantıları kapsamında, Fındıklı'nın adaylarını tanıttı. 
Pazar ve Fındıklı ilçeleri için gerçekleştirilen tanıtım toplantılarına  AK Parti Rize İl Başkanımız Hikmet Ayar, Pazar belediye başkanı Ahmet Basa ve Fındıklı belediye başkanı Adnan Özbalaban, Pazar ilçe başkanı Adem Yıldız,  Fındıklı ilçe başkanı Fethi Velioğlu ve  parti yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
Gerçeklşetirilen toplantılarda Özbalaban ve Velioğlu birer konuşma yaptı
Toplantılarda ortak bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Rize İl Başkanımız Hikmet Ayar  " Aday adaylarımızın tanıtım toplantılarını ilçelerimizde yapmaya başladık ve bu toplantılara devam edeceğiz.  İlçelerimiz için müracaatta bulunan aday adaylarımızın içinden en iyi adayı değil, en uygun olan adayı belirlemek için hep birlikte çalışacağız.  AK Parti Rize ailesi olarak bu süreci hep birlikte düzgün bir şekilde yönetecek, aday olan arkadaşlarımızın arkasında yine hep birlikte duracağız. Nitekim toplantılarımızda kendilerini tanıtan aday adaylarımızın ben aday olamazsam aday olacak olan arkadaşımın arkasında durup teşkilatım için çalışacağım sözü ailemiz yapısına yakışır bir davranıştır" şeklinde konuştu.

Zekeriya Sarıhan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol