banner51

Bu haber kez okundu.

RİZE AK PARTİ ADAYLAR FINDIKLI’DA BULUŞTU
 Ak Parti Rize Milletvekili Adayları Hasan Karal ve Osman Aşkın Bak, Ak Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar’la birlikte Fındıklı ilçesini ziyaret etti.

Adaylara ziyaretlerinde Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ak Parti Fındıklı İlçe Başkanı Ali Süleyman Toraman eşlik etti. Teşkilat mensuplarıyla kahvaltının ardından ilçe teşkilatıyla bir araya gelindi. Sonrasında mahalle başkanları, Muhtarlar Derneği, Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası ve Motorlu Taşıyıcılar Koopratifi ziyaret edildi.

Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal, milletvekilliği süresi içerisinde Rize’nin bütün bölgeleriyle yakından ilgilendiklerini belirterek, “Vekillik görev süremiz boyunca yoğun bir program içerisinde çalıştık. Ankara ve Rize arasında sürekli seyahat ederek, çalışmalarımızı takip ettik. Fındıklılı kardeşlerimin sorunlarıyla yakından ilgilenme fırsatı buldum. Kendileriyle önümüzdeki dönemde de gerekli ilgi ve alakayla çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.

Ak Parti Rize Milletvekili Adayı Osman Aşkın Bak, milletçe ele ele büyük bir sınava girdiklerini söyleyerek, “Vatandaşlarımızın desteğini arkamıza alarak 7 Haziran seçimlerine giriyoruz. Memleketime hizmet etmekten onur duyacağım. İstanbul’daki görev sürem boyunca da her zaman Rize’nin sorunlarını yakından takip ediyordum. Şimdi ise aktif olarak burada çalışacağım. İnşallah sizlerin de desteğiyle önümüzdeki dönemde Rizemize güzel hizmetler kazandıracağız” şeklinde konuştu.

7 Haziran seçimlerinin büyük bir önem taşıdığını ifade eden Ak Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar ise, “Ak Parti iktidarları süresince yapılan yatırımlar neticesinde ülkemiz bu günlere gelmiştir. Artık ağır işleyen sistemimizin bir yenilenme dönemine girmeye ihtiyacı vardır. 7 Haziran seçimlerinde büyük başarı sağlayarak, başkanlık sistemine geçiş için yeterli milletvekili sayısına ulaşmamız gerekmektedir. Rize için yapacağımız daha çok hizmetler vardır” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol