banner51

Bu haber kez okundu.

RİZE’DE STK FUARI AÇILDI
 Rize’de 11-13 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşları Fuarı'nda Fındıklı ilgi gördü.
 
Rize’ye değer katan sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen Rize Sivil Toplum Kuruluşları Fuarında ilçeyi, Fındıklı Yardım Severler Derneği ve Çukulit / Yeni Hayat Derneği temsil etti. 

Rize Sivil Toplum Gönüllüleri Platformunun organize ettiği ve Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi  düzenlenen fuarın açılışına Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Hüseyin Karaman, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.   

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, fuardaki stantları tek tek gezerek “Fuarın birlik beraberliğe ve yeni yapılacak olan çalışmalara faydası olmasını diliyorum” dedi.Fuarın koordinatörlerinden Hülya Cerrahoğlu da kentteki sivil toplum kuruluşlarının birlik beraberliğini sağlamak, sorunlarının tespit edilmesi ve tespit edilen sorunlara yönelik çözüm amaçlı çalışmalar yapmayı amaçladıklarını söyledi.

Fındıklı Yardım Severler Derneği yararına Sıddıka Kan Pehlivanoğlu  kitaplarını imzaladı.  Sivil Toplum Diyalogunun göstergesi olan fuar üç gün değişik etkinliklere sahne oldu.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Görüntünün olası içeriği: 3 kişi
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar
Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol