banner51

Bu haber kez okundu.

ŞEHİDİN İSMİ, TURNUVASINDA YAŞATILACAK
 Türkiye Masterlar ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyonu (TMVFL) tarafından Fındıklı’da 23-26 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Veteranlar Fındıklı Turnuvası’nın ismi “Uluslararası Fındıklı J.Uzm.Çvş. Emrah Aytemiz  Veteranlar Futbol Turnuvası” olarak değiştirildiği bildirdi. 

Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Gürcistan ve Doğu Karadeniz Karmasından oluşan takımların katılacağı Turnuvada FİFA kokartlı hakem Bünyamin Gezer, maçlarda düdük çalacak.


Fındıklı Veteranlar Spor Kulübü tarafından yapılan yazılı açıklamada,  “Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini, anayasa ile belirlenen parlamenter düzenini, temel hak ve özgürlüklerini ortadan kaldırmayı amaç edinen PKK'ya karşı Diyarbakır Lice kırsalında 26.06.2016 tarihinde yapılan operasyonda şehit düşen İlçemiz evlatlarından Jan. Uzm. Çvş. Emrah Aytemiz adının yaşatılması ve geleneksel hale getirilmesi uygun görülen uluslararası organizasyon adı “Uluslararası Fındıklı J.Uzm.Çvş. Emrah Aytemiz  Veteranlar Futbol Turnuvası” olarak değiştirildi.

Öte yandan, Fındıklı Veteranlar Spor Kulübü oyuncusu, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Çınar’ında yer aldığı  22 kişilik Milli Takım kadro TMVFL Türkiye Milli Takım teknik direktörü Uğur Eren tarafından açıklandı:


Mustafa ANLAŞ (Bakırköy) 
Bora Günaydın (Bakırköy) 
Gökhan KOLOMAÇ (Bakırköy) 
Faruk TARAKÇI (Foça) 
Tanju NAYMAN (Bodrum) 
Selim DEMİRCİ (Bodrum) 
Halit BULUT (Kozyatağı) 
Erkan ERDOĞAN (Kozyatağı) 
Oğuz İNCE (Hopa) 
Deniz KİBAR (Hopa) 
Uğur UZUN (Aliağa) 
Hüseyin GÜLTEKİN (Aliağa) 
Özgür ORHAN (Aliağa) 
Murat ÖZCAN(Üsküdar) 
Osman ÇINAR (Fındıklı) 
Dursun EMRE (Kanaoute) 
Salih ÖZTÜRK (Çorum) 
Mustafa ÇAPKAN (Bartın) 
Bener ERKORUR (Sportizm&Otizm) 
Selçuk BİR (Sportizm&Otizm) 
Emre ALEV (Beykoz) 
Erkan KAMBUR (Bağcılar)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol