banner51

Bu haber kez okundu.

 TMVFL, BÖLGE TOPLANTISI FINDIKLI’DA YAPILDI
Türkiye Mastırlar ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL), Doğu Karadeniz Bölge toplantısı Fındıklı'da gerçekleştirildi.

 Doğu Karadeniz Bölge sorumlusu Hüsnü Kural’ın ev sahipliğinde Bizim Kafede yapılan toplantıya TMVFL yönetim kurulu üyesi de olan Fındıklı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Osman Çınar, TMVFL Başkan Vekili ve İkinci Başkan'ı Mustafa Ekşioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arslan bölge sorumluları koordinatörlü Füsun Erayla, Doğu Karadeniz Bölgesi Sorumlusu Hüsnü Kural, Batı ve Orta Karadeniz Bölge Sorumlusu Ali Doğan, ile Fındıklı, Hopa, Ardeşen, Pazar, Arhavi, Borçka-Murgul, Tunca Veteran Futbol Kulüpleri Başkan ve sorumluları katıldı. 

2016-2017 Sezon öncesi lig programı, değişen kurallar, futbolcu ve kulüp taahhütnamelerin de yapılan değişikler ve takımların lig boyunca yerine getirmesi gereken sorumluluklar konuşuldu. Lige katılım şartlarını yerine getiren spor kulüpleriyle önümüzdeki günlerde 2016-2017 sezonu için sözleşme imzalanacak. 

Konu ile ilgili açıklama yapan TMVFL Doğu Karadeniz Bölge surumlusu Hüsnü Kural; Federasyon Temsilcileriyle Gerçekleştirilen toplantının çok faydalı geçtiğini ifade ederek, “Bu yıl ligimize Trabzon'dan altı Veteran Spor Kulübünün iştirak ettiğini bu bölgenin mevcut bölge ile birleştirilmesi yahut Yine Doğu Karadeniz Bünyesinde ayrı bir statüde olması konusunda karar verilecek. Mevcut bölge gurubuna Borçka- Murgul ve Tunca Kulüpleri alındı. Yeni bir heyecanla başlayacak 2016-2017 Veteran Futbol sezonunun dostluk ve kardeşlik çerçevesinde geçmesini diliyorum”dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol